OTHERSIDE
poniedziałek, 27 maja 2013
Kolejny poniedziałek z serii 'weź się ogarnij dziewczyno'...
Na zdjęciu: Donia
Nikon F1, Nikkor - HC, f=50mm
Film Farbbilder 200
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz